Kurz úprav nyní k dispozici v režimu předběžného přístupu

Připravovaný "Kurz úprav digitálních fotografií" je nyní k dispozici v tzv. "režimu předběžného přístupu". Co to přesně znamená a co to v praxi obnáší se dočtete v článku.

Aktualizováno 19. 2. 2021

Co je to "režim předběžného přístupu"?

Jedná se o přechodný režim, kdy vývoj kurzu stále ještě probíhá, současně je ale již možné kurz zakoupit a začít jej studovat, protože je z něho hotová již dostatečně velká část.

Znamená to, že kurz ještě není zcela dokončený?

Přesně tak. V současnosti je zcela dokončených prvních 14 lekcí. Vývoj závěrečných šesti lekcí stále probíhá.

Proč tedy kurz nabízíte, když není hotový?

Řada lidí se na kurz ptala a měla zájem o jeho co nejdřívější zahájení. Jelikož se jedná o dosti rozsáhlý kurz, v zásadě není důvod prvním zájemcům vstup do kurzu neumožnit. Pro typického účastníka, který bude studovat "běžným" tempem, by totiž v tuto chvíli již neměl být žádný rozdíl v tom, zda si kurz zakoupí nyní nebo až po jeho úplném dokončení. Než se totiž propracuje k závěrečným lekcím, tyto budou již hotové.

Co znamená "běžné" tempo studia?

Přibližně jedna lekce týdně. Účastníci, kteří budou studovat zhruba tímto tempem (nebo pomaleji), nemají v principu důvod čekat na úplné dokončení vývoje.

Když si kurz nyní zakoupím, kdy mohu reálně začít studovat?

Ihned. Prvních 14 lekcí je zcela kompletních a mají finální podobu.

Co se stane, pokud bych studoval(a) příliš rychle?

V takovém případě se Vám může stát, že v závěru kurzu budete muset na odemčení některé z lekcí nějaký čas počkat.

Bude nějaký rozdíl v obsahu kurzu během "předběžného přístupu" vs. později?

Rozhodně ne. Lekce, do kterých Vás "vpustím" budou vždy kompletní. Určitě se nebudete potkávat s žádným rozpracovaným nebo nedotaženým obsahem.

Kdy bude kurz zcela dokončen?

Během jara 2021.

Celé se mi to nějak moc nepozdává. Raději bych počkal(a), až bude vše hotovo!

Zcela v pořádku! V takovém případě jednoduše vyčkejte, až informace o "předběžném přístupu" ze stránky kurzu zmizí. To bude znamenat, že kurz je již skutečně zcela hotov na 100%, od začátku do konce a do posledního puntíku.

Je mi naprosto jasné, že předběžný přístup není pro každého. A zcela chápu, že mnoho lidí si raději počká. Předběžný přístup nabízím jednoduše pro ty, kteří by něco takového uvítali.

Užitečný článek? Chcete vždy vědět o nových článcích? Přidejte si nás zde!

Začínáte s fotografováním? Hledáte ucelený kurz, který Vás rychle a názorně naučí to nejdůležitější, co je třeba pro tvorbu technicky, obsahově i esteticky zdařilých fotografií? Přesně tohle nabízí Kurz základů fotografování.

Kam dál?