Zobrazeny jen články se štítky: Novinky na Online fotoškole ×

12. března 2024
Na stránce Můj účet nyní najdete novou sekci nazvanou Studijní preference. V rámci ní si můžete zvolit, jak přísně nebo naopak benevolentně mám hodnotit Vaše úlohy a též režim, v jakém je budu zpracovávat. Více v článku.

14. ledna 2024
Dárkové poukazy jsou nyní barevně rozlišené podle toho, k jakému kurzu se vztahují. Barvy zhruba odpovídají barvám tematických obrázků jednotlivých kurzů a současně též barvám, které se používají na certifikátech.

7. září 2023
Ode dneška je možné objednávat přístupy do nového Kurzu focení mobilem. Pojďme si při této příležitosti tento nový kurz představit.

30. července 2023
Práce na novém Kurzu focení mobilem zdárně pokračují, i když s mírným zpožděním oproti původnímu plánu. Aktuální předpokládaný termín spuštění je konec srpna.

24. února 2023
Dnes byla do systému zapracována funkcionalita prodlužování přístupových licencí. Prodlužování přístupů je tak nyní snadno dostupné všem a má jasná pravidla. Podrobnosti v článku.

24. srpna 2022
Online fotoškola se nyní lépe zobrazuje na mobilních zařízeních, zejm. na smartphonech držených v poloze na výšku. Převod obsahu do nového zobrazení byl dokončen. Podrobnosti v článku.

30. března 2022
Online fotoškola se v nejbližších dnech bude stěhovat na nové servery. Přesun je nezbytný, aby bylo možné zajistit co možná nejstabilnější provoz stránek v příštích letech.

23. února 2022
Kurz základů fotografování se v minulém týdnu dočkal významnější aktualizace. Změny se týkají zejm. témat, která souvisejí s nejnovějším vývojem na poli fototechniky a foto softwaru.

5. října 2021
Nástroje v sekci Pomůcky byly aktualizovány a dočkaly se řady drobných vylepšení. Pomůcky by tak měly sloužit ještě lépe než doposud. Podrobnosti v článku.

3. října 2021
Online fotoškola nebude nadále aktivně využívat platformu Facebook. Profil Online fotoškoly v této službě bude zakonzervován a nebude již nadále aktualizován.

starší příspěvky →