Jarní slevy jsou tady!

Jaro je skvělá roční doba na to začít s focením! Anebo se k němu po čase vrátit! Příroda bují, krása všeho druhu se začíná odhalovat, dny se dlouží. Využijte zvýhodněných cen kurzů na Online fotoškole a splňte si sen o lepších fotkách!

Ode dneška až do 20. 4. 2024 si můžete kurzy na Online fotoškole zakoupit za snížené ceny.

Kolik činí sleva?

Sleva se liší u jednotlivých kurzů. Konkrétní výši slevy najdete na stránce s nabídkou kurzů.

Jak slevu získám?

Úplně jednoduše! Prostě si objednejte kterýkoliv z kurzů před výše uvedeným datem a sleva se Vám v objednávce sama započte. Nemusíte zadávat žádný kód ani o slevu nijak aktivně žádat, dostanete ji zcela automaticky.

Jen pozor, kurz musíte v plné výši uhradit nejpozději do středy 24. 4. 2024, jinak na slevu ztrácíte nárok. Za rozhodné datum se přitom považuje datum přijetí Vaší úhrady. Budete-li tedy kurz kupovat v závěru této akce, doporučuji provést úhradu nejpozději v pondělí 22. 4. 2024.

Týká se sleva i dárkových poukazů?

Ano, sleva se uplatní na kurzy objednané "pro sebe" i "jako dárek".

Týká se sleva i prodlužování přístupů k již dříve zakoupeným kurzům?

Nikoliv. Prodlužování přístupů se provádí za standardní ceny.

Užitečný článek? Dejte o něm vědět ostatním! Máte připomínky? Napište mi email na info@onlinefotoskola.cz .

Začínáte s fotografováním? Hledáte ucelený kurz, který Vás rychle a názorně naučí to nejdůležitější, co je třeba pro tvorbu technicky, obsahově i esteticky zdařilých fotografií? Přesně tohle nabízí Kurz základů fotografování.

Kam dál?