Kurz fotografování pro pokročilé

Kurz vhodný pro středně pokročilé fotografy, kteří chtějí posunout své snímky na vyšší kvalitativní úroveň. Zabývá se složitějšími tématy (např. záblesková expozice) a náročnějšími postupy (např. skládání panoramat, HDR, focus stacking).

Pozn.: Dnes je bohužel běžné říkat "kurz" dvouhodinovému videu nebo odpolední přednášce završené procházkou po městě. Toto NENÍ případ Online fotoškoly. Jedná se o skutečný kurz, který je co do rozsahu zhruba srovnatelný s jedno až dvousemestrálním předmětem na VŠ.

Reference účastníků

Kurz pro pokročilé mě naučil spoustu nových věcí, pomohl mi dále rozvinout co už umím a hlavně mi ukázal cesty kudy se dál zlepšovat. Doporučuji všem účastníkům základního kurzu, kteří chtějí postoupit na novou úroveň.

Náplň kurzu

Fotky použité v kurzu

Kurz se věnuje pokročilým tématům a technikám, které rozšiřují fotografovi jeho všeobecné fotografické znalosti a tvůrčí možnosti. Kurz se nezaměřuje na konkrétní žánr, ale na obecně využitelné principy a postupy.

Tento kurz volně navazuje na Kurz základů fotografování, zároveň ale počítá i s účastníkem, který úvodní kurz neabsolvoval.

Viz také: Seznam lekcí tohoto kurzu

Komu je kurz určen?

Jaké jsou potřebné předchozí znalosti?

Od účastníků se očekávají fotografické znalosti a dovednosti v rozsahu, který odpovídá obsahu základního kurzu, tj. zejm.:

Jaké je potřebné technické a softwarové vybavení?

Pro potřeby kurzu je nezbytné následující technické vybavení:

Pro potřeby kurzu je nezbytné následující softwarové vybavení:

Je samozřejmě možné pracovat i v jiném softwaru, všechny postupy však budou ilustrovány na výše uvedených aplikacích. Jestliže se účastník rozhodne používat jiný software, bude jeho zodpovědností dohledat si pro něj konkrétní postupy.

Některé lekce využívají další software, účastník si však pro účely kurzu vystačí s jejich bezplatnými zkušebními verzemi.

Co budete po absolvování tohoto kurzu umět?

V rámci kurzu se dále dozvíte:

Typ a rozsah kurzu

Podrobněji o tom, jak vypadají a fungují kurzy na Online fotoškole, čtěte zde.
Nejčastější dotazy jsou zodpovězené zde.

Informace pro absolventy základního kurzu

Jak dlouho Vám kurz zabere?

Záruka spokojenosti / storno podmínky

Cena kurzu je 6000,- Kč.
Tato cena je úplná a konečná. Provozovatel není plátcem DPH.

Objednat

Potřebujete další informace?

Napište mi email na adresu info@onlinefotoskola.cz.