Kurz základů fotografování

Základní kurz určený nejširší veřejnosti. Kurz představuje komplexní pohled na problematiku digitální fotografie v rozsahu, který plně pokryje potřeby amatérů a zároveň poslouží jako solidní, všeobecný základ těm, kdo usilují o profesionální dráhu.

Pozn.: Dnes je bohužel běžné říkat "kurz" dvouhodinovému videu nebo odpolední přednášce završené procházkou po městě. Toto NENÍ případ Online fotoškoly. Jedná se o skutečný kurz, který je co do rozsahu zhruba srovnatelný s jedno až dvousemestrálním předmětem na VŠ.

Reference účastníků

Jsem maximálně spokojená, děkuji za názory, rady a doporučení. Váš kurz mi byl velkým přínosem.

Náplň kurzu

Fotky použité v kurzu

Kurz se zaměřuje na nejdůležitější fotografické pojmy, základy kompozice a práce se světlem a fotografování různých typů snímků v různých situacích.

Naučíte se, jak fotografovat portréty, sport, krajinu, děti, makro aj. Porozumíte fotografické technice a zvládnete základy práce s fotografickým softwarem; především se však naučíte, proč jsou některé fotografie zajímavější než jiné a jak takové snímky dělat.

Viz také: Seznam lekcí tohoto kurzu

Komu je kurz určen?

Jaké jsou potřebné znalosti a vybavení?

Co budete po absolvování tohoto kurzu umět?

Tip: Vyzkoušejte si, jestli se v tomto kurzu máte co naučit. Test je k dispozici zde.

Typ a rozsah kurzu

Podrobněji o tom, jak vypadají a fungují kurzy na Online fotoškole, čtěte zde.
Nejčastější dotazy jsou zodpovězené zde.

Jak dlouho Vám kurz zabere?

Záruka spokojenosti / storno podmínky

Cena kurzu je 4800,- Kč.
Tato cena je úplná a konečná. Provozovatel není plátcem DPH.

Objednat

Potřebujete další informace?

Napište mi email na adresu info@onlinefotoskola.cz.