Kurz fotografování jako dárek

Potěšte své blízké originálním, vkusným a hodnotným dárkem - poukazem na některý z kurzů na Online fotoškole.

Proč jsou elektronické kurzy vhodné jako dárek?

Online kurz bývá jako dárek lepší nežli např. prezenční kurz či workshop, protože obdarovaného nesvazuje žádnými pevně stanovenými termíny. Obdarovaný si může online kurz aktivovat až ve chvíli, kdy na něj má dostatek času a kdy má doopravdy chuť se mu věnovat.

Pro koho je vhodný který kurz?

Online fotoškola v současnosti nabízí čtyři kurzy:

Kurz základů fotografování je vhodný zejména pro ty, kdo s fotografováním začínají. Představuje ideální doprovodný dárek k prvnímu "pořádnému" fotoaparátu, např. k zrcadlovce nebo bezzrcadlovce. Kurz je vhodný také pro ty, kdo už fotoaparát nějakou dobu mají, ale do fotografování se jim zatím nepodařilo příliš proniknout.

Kurz úprav digitálních fotografií se hodí hlavně pro ty, kdo samotné focení zvládají dobře, nemají však mnoho zkušenosti s upravováním fotek na počítači. Kurz je vhodný také pro ty, kdo už sice dřívější zkušenosti s úpravami mají, ale doposud používali jen jednodušší programy a nyní by chtěli přejít na programy Adobe Lightroom a Photoshop.

Kurz fotografování pro pokročilé je cílený na zkušenější fotografy. Není vhodný pro začátečníky ani pro mírně pokročilé, těm lépe poslouží základní kurz. Kurz pro pokročilé je určený zejména těm, kteří už nějaký čas (několik let) aktivně fotografují, mají vážný zájem o obor a chtějí si dále rozsiřovat své obzory v různých oblastech digitální fotografie.

Kurz focení mobilem se náplní podobá základnímu kurzu, má však jen poloviční rozsah (10 lekcí) a zaměřuje se především na focení smartphonem. Je vhodný pro všechny zájemce o mobilní fotografii.

Více informací o jednotlivých kurzech a o jejich náplni najdete zde.

Jakým způsobem mohu kurz věnovat?

Během objednávky zvolte možnost "Objednávám: Jako dárek". Po úhradě kurzovného obdržíte na Vámi uvedený email dárkový poukaz v elektronické podobě (PDF), na kterém se nachází tzv. aktivační kód a základní instrukce pro obdarovaného.

Dárkové poukazy jsou barevně rozlišené podle jednotlivých kurzů a vypadají takto:

Poukaz si vytiskněte na jakékoliv tiskárně a dárek je na světě.

Pozn.: Poukaz je určený pro tisk na jednu stranu formátu A4.

Jakým způsobem má následně postupovat obdarovaný?

Příjemce Vašeho dárku se vše podstatné dozví na uvítací stránce, jejíž adresu nalezne na svém dárkovém poukazu. Chcete-li se podívat, jak tato uvítací stránka vypadá, klikněte sem.

Co když se můj dárek nebude obdarovanému líbit?

Pro tento případ nabízím možnost vrácení peněz do 30ti dnů. Pro přesné podmínky, za jakých je možné nevhodně zakoupený kurz vrátit, prosím věnujte pozornost sekci "Záruka spokojenosti / storno podmínky" u jednotlivých kurzů.