Tento kurz můžete právě nyní pořídit se slevou 15.38%, ušetříte 400 Kč. Akce trvá do 30. 6. 2024.

Kurz focení mobilem

Kurz je vhodný pro všechny zájemce o mobilní fotografii, zejména avšak nikoliv výlučně z řad začátečníků. Skladbou témat se kurz podobá základnímu kurzu, má však poloviční rozsah a jeho obsah je přizpůsoben potřebám mobilních fotografů. Všechny ilustrační fotky použité v tomto kurzu byly vyfocené mobilem.

Pozn.: Dnes je bohužel běžné říkat "kurz" dvouhodinovému videu nebo odpolední přednášce završené procházkou po městě. Toto NENÍ případ Online fotoškoly. Jedná se o skutečný kurz, který je co do rozsahu zhruba srovnatelný s jednosemestrálním předmětem na VŠ.

Náplň kurzu

Fotky použité v kurzu

Kurz se zaměřuje na základy fotografické teorie a praxe s důrazem na focení mobilním telefonem. Je vhodný pro každého, kdo chce dosáhnout co nejlepších výsledků se svým smartphonem.

Začátečníkům kurz poskytne vše, co potřebují o focení do začátku vědět, zkušenějším pak nabídne zejm. možnost poznat specifika práce s fotomobilem, zopakovat si základní témata a vyzkoušet si, co dokáží vyfotit jen s mobilem v ruce.

Ve srovnání s kurzem základů fotografování tento kurz vypouští některá témata relevantní jen pro uživatele "velkých fotoaparátů", jiná témata zestručňuje nebo probírá jen přehledovou formou. Naopak přidává řadu nových témat z oblasti mobilní fotografie.

Viz také: Seznam lekcí tohoto kurzu

Navzdory tematickému překryvu zejm. se základním kurzem tento kurz nepoužívá žádné texty ani obrázky z ostatních kurzů - tzn. veškerý obsah je nový a podaný zase z trochu jiného úhlu pohledu.

Komu je kurz určen?

Jaké jsou potřebné znalosti a vybavení?

Co budete po absolvování tohoto kurzu umět?

Typ a rozsah kurzu

Podrobněji o tom, jak vypadají a fungují kurzy na Online fotoškole, čtěte zde.
Nejčastější dotazy jsou zodpovězené zde.

Jak dlouho Vám kurz zabere?

Záruka spokojenosti / storno podmínky

Cena

Cena kurzu je 2600,- Kč 2200,- Kč (sleva 15.38%, ušetříte 400,- Kč). Akce trvá do 30. 6. 2024.
Tato cena je úplná a konečná. Provozovatel není plátcem DPH.

Objednat

Potřebujete další informace?

Napište mi email na adresu info@onlinefotoskola.cz.

Kam dál?