Informace o Vašem dárku

Vážená paní, vážený pane,

obdržel(a) jste dárkový poukaz na některý z kurzů na Online fotoškole. Tato stránka Vám poskytne základní informace o Vašem dárku a instrukce, jak uplatnit Váš poukaz.

Co je Online fotoškola?

Online fotoškola je elektronický výukový systém nabízející kurzy fotografování přes Internet, jejichž součástí jsou i praktické práce hodnocené lektorem - reálným, živým člověkem. To znamená, že u kurzů na Online fotoškole si nebudete o focení jenom číst, budete i doopravdy fotit!

Jak uplatnit poukaz?

Pro využití Vašeho poukazu stačí udělat několik jednoduchých kroků:

Krok 1: Registrace uživatelského účtu

Abyste mohli využít svůj poukaz, je potřeba se do systému nejprve zaregistrovat a vytvořit si tak svůj uživatelský účet. Registraci provedete pomocí krátkého formuláře zde.

Pozor! Po odeslání registračního formuláře je nutné účet ještě aktivovat kliknutím na odkaz, který obdržíte na Váš email.

Krok 2: Přihlášení

Přihlašovací formulář najdete pod odkazem Vstup do kurzů (v hlavním menu, vpravo nahoře).

Po úspěšném přihlášení se v záhlaví stránky objeví Vaše emailová adresa a pod odkazem Vstup do kurzů už nadále neuvidíte přihlašovací formulář, ale seznam dostupných kurzů.

Krok 3: Uplatnění poukazu

Pro uplatnění poukazu je potřeba zadat do systému aktivační kód, který naleznete na Vašem poukazu.

K zadání kódu použijte tuto stránku.

Pozn.: Pro uplatnění kódu musíte být přihlášeni (viz krok 2).

Po úspěšném zadání kódu se na stránce Vstup do kurzů zpřístupní Váš kurz. S kurzem můžete ihned začít.

Nápověda a dokumentace

Informace o Vašem kurzu, jakož i o dalších kurzech naleznete pod těmito odkazy:

Vše ostatní se dozvíte v "Úvodním tutoriálu", který je součástí Vašeho kurzu.

Kontakt na podporu

V případě jakýchkoliv problémů je Vám k dispozici uživatelská podpora na emailové adrese podpora@onlinefotoskola.cz.