Barevné rozlišení dárkových poukazů

Dárkové poukazy jsou nyní barevně rozlišené podle toho, k jakému kurzu se vztahují. Barvy zhruba odpovídají barvám tematických obrázků jednotlivých kurzů a současně též barvám, které se používají na certifikátech.

Každý kurz tak nyní má svou jasně danou barevnou identitu, která bude jeho účastníky provázet v průběhu celého studia - od dárkového poukazu, přes Plán kurzu až po závěrečný certifikát o absolvování.

Tematická barva jednotlivých kurzů je:

Změna vzhledu dárkových poukazů má samozřejmě jen kosmetický charakter. Platnost dříve vydaných dárkových poukazů není nijak dotčena, rozhoduje jen a pouze aktivační kód, který se na dárkovém poukazu nachází. V minulosti vydané dárkové poukazy jsou tedy i nadále plně funkční, přestože mohou vypadat odlišně.

Užitečný článek? Dejte o něm vědět ostatním! Máte připomínky? Napište mi email na info@onlinefotoskola.cz .

Začínáte s fotografováním? Hledáte ucelený kurz, který Vás rychle a názorně naučí to nejdůležitější, co je třeba pro tvorbu technicky, obsahově i esteticky zdařilých fotografií? Přesně tohle nabízí Kurz základů fotografování.

Kam dál?