Články

Zobrazeny jen články se štítky: Novinky na Online fotoškole ×    

7. prosince 2020
Připravovaný "Kurz úprav digitálních fotografií" je nyní k dispozici v tzv. "režimu předběžného přístupu". Co to přesně znamená a co to v praxi obnáší se dočtete v článku.

12. března 2020
V souvislosti s nepříznivým vývojem epidemiologické situace u nás i ve světě se účastníkům kurzů doporučuje, aby všeobecně dobře známé zásady prevence šíření nákazy virem SARS-CoV-2 (tzv. "koronavirus") dodržovali i při plnění samostatných prací na Online fotoškole.

5. prosince 2019
Online fotoškola má nyní svůj doprovodný YouTube kanál stejného jména. Tento kanál bude sloužit, jak jinak, k publikování videí s fotografickou tematikou. Jednotlivá videa budou současně zveřejňována také přímo zde na stránkách fotoškoly.

30. ledna 2019
Pro úspěšné absolventy kurzů jsou nyní k dispozici certifikáty o absolvování. Podmínkou získání certifikátu je úplné dokončení příslušného kurzu. O certifikát si mohou zažádat nejen čerství absolventi, ale i ti, kteří některý z kurzů dokončili v minulosti. Podrobnosti v článku.

11. prosince 2018
Vzhledem k tomu, že výrazně vzrostl zájem o nákup kurzů také ve formě dárku, připravil jsem pro Vás novou podobu dárkových poukazů. Nové poukazy více vyhovují potřebám fotoškoly a vylepšují celkový první dojem z dárku.

24. května 2018
Nedávno byl po přibližně ročním vývoji dokončen a spuštěn nový kurz pro pokročilé. V dnešním článku si jej krátce představíme - řekneme si, proč vznikl, komu je určený a co je jeho náplní.

20. září 2016
Během léta na webu přibyly dvě nové pomůcky - databáze fotografických pojmů a překladač zkratek na objektivech. V dnešním článku si je krátce představíme.

3. dubna 2016
Tento článek shrnuje změny a novinky na Online fotoškole, které byly realizované a průběžně nasazované během posledních několika měsíců. Změny se týkají kurzu i veřejného webu.

26. února 2015
Stránky Online fotoškola nyní používají obrázky ve zvýšeném rozlišení. Díky tomu si fotky můžete zvětšit a prohlížet v detailu, zároveň tak lze plně využít potenciál zařízení s HD displeji.