Kurz úprav dokončen

Vývoj Kurzu úprav digitálních fotografií byl dokončen. Kurz tak s okamžitou platností přechází z dosavadního režimu předběžného přístupu do standardního provozu.

Přípravy kurzu úprav nakonec trvaly déle, než bylo plánováno. Zkomplikovala je totiž pandemie covidu a s ní související omezení. Přesto však mohu s radostí oznámit, že vývoj kurzu se podařilo dotáhnout do zdárného konce.

Chtěl bych na tomto místě poděkovat všem zainteresovaným za trpělivost. Zvláštní díky pak patří těm, kteří si kurz zakoupili již v režimu předběžného přístupu, tzn. v době, kdy vývoj druhé poloviny kurzu stále ještě probíhal. Velice si vážím důvěry, kterou jste mi tím projevili.

Více informací o tomto novém kurzu najdete zde.

Užitečný článek? Dejte o něm vědět ostatním! Máte připomínky? Napište mi email na info@onlinefotoskola.cz .

Začínáte s fotografováním? Hledáte ucelený kurz, který Vás rychle a názorně naučí to nejdůležitější, co je třeba pro tvorbu technicky, obsahově i esteticky zdařilých fotografií? Přesně tohle nabízí Kurz základů fotografování.

Kam dál?