Ukončení využívání platformy Facebook

Online fotoškola nebude nadále aktivně využívat platformu Facebook. Profil Online fotoškoly v této službě bude zakonzervován a nebude již nadále aktualizován.

Změna se netýká jen Online fotoškoly, ale i našich ostatních projektů a reflektuje celkový odklon od využívání Facebooku v rámci našich činností.

Tato změna nebude mít žádný vliv na kurzy a jejich průběh, neboť přímo v rámci kurzů jsme Facebook nikdy nevyužívali.

Jedná se o změnu dlouhodobě plánovanou. Facebook už ve skutečnosti nějaký čas opouštíme - pomalu, ale jistě - a tedy v reálu se toho mnoho nemění. Jen tímto oficiálně dáváme na vědomí, že s platformou Facebook již v budoucnu nepočítáme.

Pokud Vás zajímají podrobnosti, dočtete se je na našem "centrálním" blogu na stránce webykrejci.cz.

Užitečný článek? Dejte o něm vědět ostatním! Máte připomínky? Napište mi email na info@onlinefotoskola.cz .

Začínáte s fotografováním? Hledáte ucelený kurz, který Vás rychle a názorně naučí to nejdůležitější, co je třeba pro tvorbu technicky, obsahově i esteticky zdařilých fotografií? Přesně tohle nabízí Kurz základů fotografování.

Kam dál?